Katalizátor C9300L-24P-4X

Katalizátor C9300L-24P-4X
Részletek:
Termékinformáció Cisco Catalyst C9300L-24P-4X kapcsoló
A Cisco Catalyst C9300L-24P-4X egy egymásra rakható, fix uplink Layer 3 Gigabit Ethernet PoE+ hozzáférési kapcsoló, amelyet biztonságos, nagy teljesítményű vállalati fióktelepeken és egyetemeken történő telepítésekhez terveztek, amelyek integrált tápellátást és 10 G uplink sávszélességet igényelnek.
A szálláslekérdezés elküldése
Leírás
A szálláslekérdezés elküldése

Az AITI Tech Limited a c9300l-24p-4x katalizátor egyik vezető gyártója és szállítója. Több mint 20 éves tapasztalatunkkal szeretettel várjuk, hogy ömlesztve vásároljon olcsó c9300l-24p-4x katalizátort raktáron itt gyárunkból. Minden termékünk kiváló minőségű és alacsony áron. Árlistáért lépjen kapcsolatba velünk.

 

Portkonfiguráció és PoE+ támogatás

A kapcsoló 24 x 10/100/1000BASE-T PoE+ (IEEE 802.3at) lefelé irányuló portokkal érkezik, portonként akár 30 W-tal és 4 × fix 10G/1G SFP+ uplink porttal a nagy sebességű optikai gerinchálózati csatlakozás érdekében. A teljes PoE költségvetés 505 W, amely 720 W-ra bővíthető opcionális második tápegységgel; Egyetlen 715 W-os PWR-C1-715WAC tápegység van előre telepítve, az ikernyílások üzem közben-cserélhető redundáns egységeket, három, helyben cserélhető ventilátor pedig hűtési redundanciát (N+1) biztosít.

20241226115922
5d22d7436d108626575441750-800x800

 

C9200L-24T-4G-A3
20191203105624vYNsUS

Teljesítmény és halmozás

A switch 128 Gbps önálló kapcsolási kapacitással és 95,23 millió csomag/s (Mpps) továbbítási sebességgel rendelkezik. A StackWise™320 technológia 320 Gbps halmozási sávszélességet biztosít, a halmozott teljesítmény pedig 448 Gbps-ra és 333,33 Mpps-ra nő, így akár nyolc kapcsolót tesz lehetővé egyetlen logikai egységként. Magas rendelkezésre állás 50 ms alatti feladatátvétellel, amelyet az NSF/SSO garantál.

 

Biztonság és ügyintézés

A kapcsoló a Cisco IOS XE-re és az UADP 2.0 ASIC-re épül, és hardver-alapú MACsec 256 titkosítást, TrustSec-et, titkosított forgalomelemzést és 802.1X hitelesítést biztosít. A házirend-alapú automatizáláshoz a CLI, NETCONF, RESTCONF, gRPC vagy JSON{5}}alapú Cisco Catalyst Center segítségével kezelhető.

 

20241226120016
C9200L-24P-4X-E
C9200L-24P-4G-E-1

 

Szoftverlicencelés és -telepítés legjobb gyakorlatai

Elérhető a Network Essentials-szel (-E) az alapszintű Layer 2 váltáshoz és statikus/routed hozzáféréshez, vagy Network Advantage (-A) a teljes dinamikus útválasztáshoz (OSPF, EIGRP, BGP, IS-IS) és VRF-alapú szegmentáláshoz. Mindkettőhöz kötelező Cisco DNS-előfizetés szükséges.

A C9300L 24P 4X sorozat kiválóan alkalmas egyetemi hozzáférési rétegekhez, nagy-sűrűségű PoE+ telepítésekhez, amelyek 10 G uplink sávszélességet igényelnek a Wi-Fi 6/6E hozzáférési pontokhoz, következő-generációs IP-telefonokhoz, térfigyelő kamerákhoz és IoT-eszközökhöz.

 

GYIK

 

1. kérdés: Mire használható a Cisco Catalyst C9300L-24P-4X kapcsoló?

1. válasz: Vállalati campushoz és fióktelepi hozzáférési rétegekhez készült, és nagy-sűrűségű PoE+-kapcsolatot biztosít olyan eszközökhöz, mint a Wi-Fi 6/6E hozzáférési pontok, IP-telefonok, felügyeleti rendszerek és IoT-végpontok, nagy-sebességű 10G uplink támogatással a gerinchálózati integrációhoz.

2. kérdés: Hány portot támogat, és mi a PoE képessége?

A2: Tartalmazza:

● 24 × 10/100/1000BASE-T PoE+ port (portonként akár 30 W).

● 4 × 10G/1G SFP+ uplink portok.

● A teljes PoE teljesítmény 505 W (kiegészítő tápegységgel 720 W-ig bővíthető).

3. kérdés: Támogatja a halmozást?

A3: Igen. Cisco StackWise™-320 technológiát használ:

● Legfeljebb 8 kapcsoló helyezhető egymásra.

● 320 Gbps halmozási sávszélesség.

● Akár 448 Gbps összesített teljesítmény verem módban.

● Egyetlen logikai kapcsoló kezelését teszi lehetővé.

4. kérdés: Mi a kapcsolási teljesítménye?

A4: ● 128 Gbps kapcsolási kapacitás (önálló).

● 95,23 Mpps továbbítási sebesség.

● Magas skálázhatóság egymásra rakva, akár 333,33 Mpps teljesítménnyel.

5. kérdés: Milyen redundancia funkciókat kínál?

A5: Támogatja:

● Kettős tápegység-nyílás (üzem közben{0}}cserélhető).

● Opcionális redundáns teljesítmény (N+1 kivitel).

● 3 mezei -cserélhető ventilátor a hűtési redundanciához.

● 50 ms alatti feladatátvétel NSF/SSO technológiával.

6. kérdés: Milyen biztonsági funkciókat tartalmaznak?

6. válasz: Cisco IOS XE-re építve UADP 2.0 ASIC-vel, támogatja:

● MACsec 256 bites titkosítás.

● TrustSec biztonsági architektúra.

● Titkosított forgalomelemzés (ETA).

● 802.1X hitelesítés a biztonságos hozzáférés-szabályozás érdekében.

 

Népszerű tags: katalizátor c9300l-24p-4x, katalizátor c9300l-24p-4x beszállítók, Katalizátor C1200 24P 4X, Katalizátor C1300 48P 4X, Katalizátor C9300 24P, Katalizátor C9300 24S, Katalizátor C9300L 24P 4G, N9K-C9336C-FX2

A szálláslekérdezés elküldése
A szálláslekérdezés elküldése