Katalizátor C9300-24P

Katalizátor C9300-24P
Részletek:
Cisco Catalyst C9300-24P kapcsoló termékinformációi
A Cisco Catalyst C9300-24P egy egymásra rakható, moduláris felfelé irányuló, Layer 3 Gigabit Ethernet PoE+ hozzáférési kapcsoló, amelyet biztonságos, nagy teljesítményű vállalati fióktelepeken és egyetemeken történő telepítésekhez terveztek, amelyek integrált tápellátást és rugalmas uplink bővítést igényelnek.
A szálláslekérdezés elküldése
Leírás
A szálláslekérdezés elküldése

Az AITI Tech Limited a c9300-24p katalizátor egyik vezető gyártója és szállítója. Több mint 20 éves tapasztalattal várjuk Önt, hogy ömlesztve vásároljon olcsó c9300-24p katalizátort raktáron itt gyárunkból. Minden termékünk kiváló minőségű és alacsony áron. Árlistáért lépjen kapcsolatba velünk.

 

PoE+ kompatibilitás és portkonfiguráció

A kapcsoló 24 x 10/100/1000BASE-T PoE+ (IEEE 802.3at) lefelé irányuló porttal rendelkezik, amelyek portonként akár 30 W-ot biztosítanak IP-telefonok, vezeték nélküli hozzáférési pontok, kamerák és IoT-eszközök táplálásához. Teljes PoE-költségvetése 445 W egyetlen PWR-C1-715WAC tápegységgel, amely 750 W-ra bővíthető extra 1100 W-os tápegységgel. A ház moduláris felfelé irányuló bővítőhelyet kínál, amely támogatja a C9300-NM sorozatú hálózati modulokat 1G SFP, 10G SFP+, 25G, 40G és 100G rugalmas uplink sebességgel. Magas rendelkezésre állás a kettős tápegység-nyílással és három helyben cserélhető N+1 redundáns ventilátorral.

20241226101728
20241226101743

 

C9200-24P 1
C9300-24T-A51z68t-nv

Teljesítmény és halmozás

Kapcsolási kapacitása 128 Gbps, 154,76 millió csomag/másodperc továbbítási sebességgel, 16 MB csomagpufferrel, 32000 MAC-cím bejegyzéssel, 4000 VLAN-nal és 32000 IPv4-útvonallal. A StackWise™ 480 technológia iparágvezető-480 Gbps-os halmozási sávszélességet biztosít, veremenként akár nyolc kapcsolóval és 50 ms alatti NSF/SSO feladatátvétellel. A StackPower technológia lehetővé teszi az energia összevonását és elosztását a veremtagok között.

 

Biztonság és kezelés

A kapcsoló a Cisco IOS XE-n és az UADP 2.0 ASIC-en alapul, és AES-128 MACsec hardveres titkosítást, 802.1X hitelesítést, TrustSec-et és Encrypted Traffic Analyticset tartalmaz a titkosított fenyegetések láthatósága érdekében. A kezelési lehetőségek közé tartozik a CLI, a NETCONF, a RESTCONF és a Cisco Catalyst Center.

 

 

R-C
20241226101549
20241227114327

 

Szoftverlicencelés és legjobb telepítési gyakorlatok

Elérhető állandó Network Essentials-szel (E) az alap Layer 2 váltáshoz és alapvető Layer 3 útválasztáshoz (statikus, OSPF, EIGRP) vagy Network Advantage (A) a teljes dinamikus útválasztáshoz (BGP, OSPF, EIGRP, IS-IS) és VRF-alapú több bérlés. A szükséges Cisco DNS-előfizetés lehetővé teszi az SDAccess házirend automatizálását és biztosítását. Rugalmas moduláris felfelé irányuló kapcsolati bővítés egyetemi hozzáférési rétegekhez, nagy fiókirodákhoz és nagy-sűrűségű konvergens PoE+ környezetekhez.

 

 

GYIK

 

1. kérdés: Mi az a Cisco Catalyst C9300-24P?

1. válasz: A Cisco Catalyst C9300-24P egy egymásra rakható 3. rétegű Gigabit Ethernet PoE+ hozzáférési kapcsoló, amelyet vállalati kampuszok és fióktelepek telepítéséhez terveztek. Nagy teljesítményt, biztonságos kapcsolatot és rugalmas uplink bővítést biztosít.

2. kérdés: Hány portja van, és milyen PoE-t támogat?

A2: Tartalmazza:

● 24 × 10/100/1000BASE-T PoE+ portok (IEEE 802.3at).

● Akár 30 W portonként olyan eszközökhöz, mint az IP-telefonok, hozzáférési pontok és IP-kamerák.

● Teljes PoE költségvetés: 445 W (normál PSU konfiguráció).

3. kérdés: Bővíthető a PoE energiaköltségvetése?

A3: Igen. A tápegység bővítésével a teljes PoE költségvetés körülbelül 750 W-ra növelhető, a tápegység konfigurációjától függően (pl. további 1100 W-os tápegység opció).

4. kérdés: Milyen uplink opciók állnak rendelkezésre?

4. válasz: A kapcsoló támogatja a moduláris felfelé irányuló kapcsolatokat Cisco C9300-NM hálózati modulokon keresztül, beleértve:

● 1G SFP.

● 10G SFP+.

● 25G.

● 40G.

● 100G.

Ez rendkívül rugalmassá teszi a különböző egyetemi és adatösszesítési igényekhez.

5. kérdés: Támogatja a halmozást?

A5: Igen. StackWise-480 technológiát használ, amely biztosítja:

● Akár 480 Gbps halmozási sávszélesség.

● Veremenként legfeljebb 8 kapcsoló.

● Gyors feladatátvétel (50 ms alatt) NSF/SSO támogatással.

● StackPower a halmozott egységek megosztott energiaredundanciájához.

6. kérdés: Mik a teljesítményspecifikációi?

6. válasz: A kulcsfontosságú teljesítményképességek a következők:

● Kapcsolási kapacitás: 128 Gbps.

● Továbbítási sebesség: 154,76 Mpps.

● MAC-címtábla: 32 000 bejegyzés.

● VLAN támogatás: akár 4000 VLAN.

● IPv4 útvonalak: akár 32 000 bejegyzés.

● Csomag puffer: 16 MB.

 

Népszerű tags: katalizátor c9300-24p, katalizátor c9300-24p szállítók, Katalizátor C1200 48P 4X, Katalizátor C1200 8T D, Katalizátor C9300L 48UXG 4X, Katalizátor C9500 24Y4C, N9K-C93180YC-FX3, N9K-C93600CD-GX

A szálláslekérdezés elküldése
A szálláslekérdezés elküldése